Logowanie do panelu administracji
nazwa
hasło

        Darmowe strony internetowe Zakładanie( krok 1/2 )

Nazwa strony »      
Sprawdź czy Twoja nazwa strony ( domena ) jest wolna!                          


Strona za darmo

Darmowe strony www to nasz sposób na to by Państwo mogli zaoszczędzić czas i pieniądze tworząc stronę internetową - prywatnie bądź na potrzeby organizacji czy firmy. Już w 3 minuty uzyskają Państwoefektywny serwis internetowy, do którego można dodawać własne komponenty, dodatki oraz uzupełniać treścią poprzez własny panel administracji CMS ( bez ograniczenia ilości podstron, bez ograniczenia ilości zdjęć ).
Taka metoda oszczędności skierowana jest do osób, które mają czas na tworzenie strony we własnym zakresie - czyli samodzielnie dodadzą zdjęcia oraz wprowadzą teksty informacyjne. Utworzenie strony w systemie EntroCMS jest całkowicie darmowe, a nasi klienci mają gwarancję ich utrzymania na serwerze dzięki rocznej opłacie licencyjnej w wysokości 107 złotych. Dzięki temu pewne jest, że strona nie zniknie z Internetu . Taka sytuacja jest o tyle przykra (i zdarza się, gdy między twórcą strony a firmą (gdzie ona fizycznie się znajduje) nie została zawarta żadna umowa).

W ramach usługi użytkownik otrzymuje możliwość z korzystania z szablonów graficznych i podkładów tematycznych (bezpłatnych podstawowych, bezpłatnych dodatkowych oraz płatnych dodatkowych) a także z naszego specjalnego Centrum Pomocy do darmowych stron www. Zachęcamy do korzystania!

Zalety darmowych stron internetowychz darmową stroną www zaoszczędzisz więcej niż 1000 złotych! wybierz swój szablon graficzny, który najbardziej będzie pasował do Twojej strony www Nasze Centrum Pomocy czeka na Twoje pytania odnośnie darmowych stron www Pozycjonujemy także za darmo!

Oszczędność czasu i pieniędzy, możliwość wybierania wśród wielu szablonów graficznych i podkładów tematycznych, 365 dni pomocy konsultantów on-line, pozycjonowanie i optymalizacja stron do wyszukiwarek oraz..

Przygotujemy za darmo topik graficzny Pomagamy wstawić na stronę mapy lokalizacji Dodajemy najnowsze wtyczki społecznościowe. Zgłoś jaka Cię interesuje Na darmowej stronie www możesz mieć bezpłatnie prosty formularz kontaktowy

Zakładana bezpłatnie w entro.pl strona www za darmo zawiera:

 • panel do samodzielnej administracji
 • dowolnie stworzone menu
 • podstrony (dowolną liczbę)
 • liczniki wejść (z możliwością wyzerowania)
 • szybkowyświetlające się galerie zdjęć
 • formularze
 • szablony graficzne bezpłatne, płatne oraz na specjalne zamówienie
 • sitemapy .xml
 • tryb wyświetlania w przegladarkach mod_rewrite
 • wsparcie webmasterskie oraz konsultacje on-line w Centrum Pomocy
 • darmowe winiety graficzne (topy)
 • dodatki (mapy, wtyczki społecznościowe, newslettery i inne)
 • przyjazny kod oraz linki dla wyszukiwarek (onet, interia, Google i inne)

Jakie dodatki można zamówić do takiej strony?tłumaczymy na dowolnie wybrany język! Na życzenie dodajemy formularze z zaawansowanym przesyłaniem plików Możesz mieć własny newsletter i wysyłać ofertę z darmowej strony! Na życzenie przygotujemy animowany baner reklamowy
Jeśli masz pytania - skorzystaj z zakładki kontakt lub napisz do Centrum Pomocy.

Nie masz jeszcze strony internetowej?

Jeżeli nie masz jeszcze strony on-line to jest to dobry moment aby ją założyć. Pamiętaj, że ma to być narzędzie które powiększy liczbę Twoich klientów a równocześnie będzie dla Ciebie proste w obsłudze. Myślisz, że musisz wydać na to majątek? Nie u nas. Skorzystaj z naszych bezpłatnych stron www, za których tworzenie nic nie zapłacisz jeżeli chcesz samodzielnie zarządzać stroną i uzupełniać w niej treści. Pamiętaj - ona zwiększy liczbę Twoich stałych klientów, a przecież o to chodzi! Większa liczba klientów to większe zyski, większe zyski to.. większe zadowolenie szefa firmy.

Twojej strony nie ma w wyszukiwarce? Jest ale nie na wysokiej pozycji?

Jeżeli nie ma Twojej strony (bloga, portalu, sklepu on-line) w wyszukiwarkach to prawdopodobnie nigdy nie była ona pozycjonowana na dane słowa kluczowe. Być może została nieodpowiednio przygotowana i jest niezgodna ze standardami programowania (np. W3C) oraz standardami jakości Google. Możliwe, że sam wcześniej zarządzający stroną nie wyraził zgody na indeksowanie jej w wyszukiwarkach. Jeżeli Twoją stronkę można znaleźć w wyszukiwarce, ale na bardzo odległych (lub niezadowalających pozycjach) to czas wziąć to w swoje ręce. Niezależnie od tego czy należysz do pierwszej czy do drugiej grupy osób - skorzystaj z profesjonalnego pozycjonowania strony na wybrane słowa kluczowe i ciesz się wysoką pozycją strony w wyszukiwarkach! My pozycjonujemy zgodnie z najnowszymi wytycznymi wyszukiwarek, korzystamy z analizy lingwistycznej, poprawiamy też teksty by były przejrzyste i poprawne. Istniejemy na rynku nawet dłużej, niż większość z istniejących współcześnie wyszukiwarek!

O tym jak zaoszczędzić i nie dać się nabrać dostawcom podobnych usług pisaliśmy na naszym blogu. Zachęcamy do przeczytania!

Podsumowanie

Powszechna potrzeba prezentacji oferty firmowej poprzez strony www stała się faktem już kilka lat temu. Poszukiwanie informacji o produktach przenosi się z tradycyjnych miejsc, teleinformacji, książek telefonicznych do internetu. Wyszukiwanie poprzez internet jest aktualnie najlepszym i najszybszym sposobem uzyskania informacji. Na stronach www (blogach, stronach firmowych, forach) a także darmowych stronach znajdujemy czasem świetnie opracowane materiały reklamowe i informacyjne.

Do stron on-line, także tych założonych bezpłatnie, można znaleźć wiele dodatkowych narzędzi analitycznych oraz systemowych. Statystyki do darmowych stron www umożliwią np. kontrolę liczby oraz jakości odwiedzin tzw. traffic "ruchu". Elementy składowe strony takie jak np. księga gości lub newsletter pozwalają na zbieranie bezpośrednich opinii o własnej stronie www oraz cykliczne komunikowanie się z odwiedzającymi serwis.

Efektywność finansowa przy realizacji darmowych stron internetowych jest bardzo duża. Koszt utrzymania bezpłatnie założonej strony firmowej w internecie jest minimalny. Realizacja samej strony przy wykorzystaniu darmowego panelu do administracji CMS jest łatwe i szybkie w samodzielnym wykonaniu. Samodzielnym, czytaj bezpłatnym wykonaniu darmowej strony internetowej.

Ustalona struktura strony internetowej może być w dowolnej chwili zmieniona przez użytkownika, również bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Na darmowej stronie internetowej można zagnieżdżać dowolne elementy w tym również reklamy. Darmowe strony internetowe generują wymierny zysk finansowy pod warunkiem, że zapewniony będzie na nich odpowiedni ruch odwiedzających. Oczywiście pierwszą i podstawową intencją użytkowników darmowych stron jak również stron internetowych wykonywanych na zamówienie ( czyli płatnych ) jest osiągnięcie odpowiedniej liczby zapytań pochodzących od klientów odwiedzających serwis internetowy. Wykorzystując obecną sytuację na rynku, która charakteryzuje tym że jest można powiedzieć bardziej internetowo niż dawniej, można oczekiwać faktycznie dużej liczby zapytań o produkty, usługi oferowane na stronie internetowej. Zapytania np. telefoniczne mogą zostać zainicjowane z kontaktów, opisów ofert, charakterystyk produktów zawartych na stronie. Zapytania przekazywane przez internet są realizowane przy pomocy formularzy do kontaktów lub formularzy służących do zapytań o konkretne produkty.

Zapytania ze strony internetowej w naturalny sposób przekładają się na zamówienia, realizowane poza darmowa stroną internetową jak również realizowane częściowo lub całkowicie przez internet. Tak więc w pewnej chwili realizowany jest wymierny zysk zainicjowany przez informacje zawarte na podstronach strony internetowej. Darmowe strony internetowe dają bezpieczną finansowo możliwość sprawdzenia odpowiedzi rynku na naszą ofertę.

Poniżej prezentujemy kilka wybranych rodzajów szablonów graficznych.

 

Darmowe strony www z Entro to:

 • strony internetowe w 5 minut,
 • własny panel administracji CMS,
 • bez ograniczeń ilości stron,
 • bez ograniczeń ilości zdjęć,
 • bez reklam,
 • ładne szablony graficzne,
 • optymalizator metaznaczników,
 • formatowanie tekstów,
 • galerie zdjęć,
 • mapki lokalizacji,
 • animacje winiety graficznej,
 • 7 dniowy okres testowy,
 • statystyki wejść na stronę,
 • pozycjonowanie w Google,
 • w dowolnej domenie,
 • pomoc w tworzeniu strony
 • dodatki na zamówienie

 

 

 

Przykładowe szablony graficzne do darmowych serwisów www
Darmowe strony internetowe © 2014 entro.pl
  co nowego
skok do góry strony