Wybrane przykłady seo www

Strona WWW: http://www.balustrady.entro.pl

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji strony:

balustrada balkonowa , balustrady, 

SEO case study:

Strona www utworzona w naszym generatorze stron internetowych, zarządzana bezpośrednio przez własciciela firmy ślusarskiej. Warsztat ślusarski z Lublina prowadzi produkcję i montaż balustrad i ogrodzeń wszelkich typów. Wyroby balustradowe i ogrodzeniowe: moduły ogrodzeniowe, moduły , porecze, pochwyty, bariery są zarówno produkowane w firmie jak i zakupywane jako systemowe wg. projektu balustrady lub zagrodzenia. Firma kierowana przez mistrza ślusarskiego prowani równiez montaż balustrad na terenie Lublina i woj. lubelskiego. 

 

 

Strona WWW: http://www.eternit.entro.pl

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji darmowej strony:

usuwanie azbestu Warszawa, demontaż eternitu Łódź, eternit Poznań, 

SEO case study:

Oprócz budowy nowych dachów firma dekarska RB Z-ROSIEK prowadzi usługi usuwania eterenitu z dachów na terenie całego kraju. Profesjonalne i bezpieczne usuwanie azbestowych komponentow budynku jest obwarowane przepisami o usuwaniu substancji niebezpiecznych i nakazane jako obowiazkowe do 2030 roku. Da demontaż eterenitu mozna uzyskać dotacje od właściwego urzędu gminy. 

 

 

Strona WWW: http://www.dekreteka.pl

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji darmowej strony:

usługi ksiegowe Poznań, ksiegowa KPIR Poznań, 

SEO case study:

Prowadzenie ksiegowości w małej firmie jest czesto wykonywane bezposrednio przez właściciela firmy ale równie często zlecone do prowadzenia księgowej lub do zewnętrznego biura rachunkowego. Pomyłki w księgach rachunkowych moga być zakwestionowane przez audytora i brzemienne w skutki finansowe. Zatem prowadzenie KPIR warto powierzyć profesjonalnemu biuru rachunkowemu, które weźmie odpowiedzialność za prawidłowe prowadzenie rachunkowości w małej firmie. Biuro DEKRET z Poznania oferuje usługi księgowe.  

 

Strona WWW: http://www.isplit.eu/roma

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji darmowej strony:

koronki ślubne, tkaniny ślubne Katowice, 

SEO case study:

Koronki, haftowane aplikacje, muśliny, tiule welonowe, szyfony, satyna - juz same te piękne nazwy mają przyciągające brzmienia. Hurtownia RO-MA tkanin ślubnych promuje swoją internetową prezentację do zamawiania towarów on-line. Koronki ślubne są zaprezentowane na dobrze wykonanych zdjęciach oraz bardzo szczegółowo opisane. Aplikacje ślubne i koronki do sukni ślubnych można bardzo szybko i wygodnie zamówić on-line i zostaną one ekspresowo dostarczone do klienta. Zakłady krawieckie wytwarzające suknie ślubne i komunijne zyskały teraz nowego dostawcę materiałów ślubnych.   

 

 

Strona WWW: http://www.kasacja.ikompas24.pl

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji darmowej strony:

kasacja auta Poznań, złomowanie aut Poznan

SEO case study:

Klient - skup aut, oferuje na terenie Wielkopolski usługi utylizacji złomu w tym demontaż utylizacyjny aut. Firma jak wiele podobnych powstała w wyniku oddziaływania ustawy dotyczącej zagospodarowania odpadków i regulującej zasady złomowania i niszczenia pojazdów. Kasacja odbywa się z zachowaniem ekologicznych norm przy czym odzyskiwane są płyny, olej silnikowy, pozostałosci paliwa, guma z opon, szkło, tworzywa sztuczne, złom stalowy i stopowy, sprawne części. Za auto oddane do złomowania klient otrzymuje wynagrodzenie adekwatnie do wagi pojazdu oraz jego stanu technicznego.   

 

Strona WWW: http://www.stolmarstolarstwo.entro.pl

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji darmowej strony:

Swarzędz tarasy drewniane, schody drewniane Poznań, drzwi lite Leszno

SEO case study:

Piękne, klasyczne wnętrza domów i biur odznaczaja się wyposażeniem z litego drewna, wystrojem ścian i stropów z dębu, jesiona, modrzewia. Drzwi i schody ze szlachetnego drewna to domena naszego kolejnego klienta z Poznania, który prowadzi tradycyjny zakład stolarski. Pomimo zalewu tańszych półproduktów, gotowych elementów na schody, tarasy drewniane możliwych do kupienia w hipermarketach, wyroby stolarskie wytwarzane przez p. Stanisława są chętnie nabywane przez bardziej wymagajacych klientów. Schody, wiaty, pergole czy drzwi wejściowe wykonane z prawdziwego litego drewna, tradycyjnymi rzemieślniczymi metodami są dużo trwalsze w użytkowaniu i mają duszę.

 

Strona WWW: http://www.tworus.pl

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji i pozycjonowania:

leczenie żylaków, klejenie żylaków, chirurgia naczyniowa

SEO case study:

Rozwiązywanie problemów zdrowotnych pacjentów, którzy chorują na żylaki, zwężenia światła żył, to domena chirurga naczyniowego dr. n med R. Tworusa. Prezentacja internetowa, strona www przedstawia zakres oferty chirurga: skleroterapię, zabiegi VENEFIT i CLARIVEIN leczenie żylaków, leczenie tętnic szyjnych, postępowanie w chorobach żył, niedokrwieniu kończyn, zwężeniu tetnic szyjnych, tętniakach aorty. 

 

Strona WWW: http://www.autogaz.entro.pl

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji i pozycjonowania:

autogaz Proszowice

SEO case study:

Doświadczony wykonawca instalacji gazowych w samochodach w zakresie montażu instalacji, naprawy, demontażu. Serwis naprawy pojazdów w nieodległych od Krakowa Proszowicach. Instalacje LPG Proszowice oferowane przez AUTO-GAZ są najlepszych marek dostepnych na polskim rynku. Po zamontowaniu klienci otrzymuja stosowny certyfikat techniczny na zamontowaną instalację oraz 3 lub 5- cio letnią gwarancję.

 

Strona WWW: http://www.balustradybalkonowe.entro.pl

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji i pozycjonowania:

barierki i poręcze Rybnik

SEO case study:

Producent balustrad wszelkich typów, balustrad balkonowych, balustrad tarasowych, poreczy przy schodach, modułowych, poręczy wykonanych z drewna lub metalu. Firma wykonuje balustrady na zamówienie według wymiarów przeznaczone do samodzielnego montażu przez instalatorów. Dodatkowo w INOX STAL można zamówić montaż balustrad na terenie województwa śląskiego: Rybnik, Katowice, Chorzów. Firma ta specjalizuje się w balustradach balkonowych, balustradach francuskich z metalu. Na stronie internetowej w ładnym szablonie graficznym zaprezentowane są wszystkie typy i można zobaczyć tam na zdjęciach dokładne wizerunki balustrady, barierki i poręcze wraz z określeniem typologi wzorów oraz kolorystyki.

 

Strona WWW: http://www.auto-elektryk.waw.pl

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji i pozycjonowania:

alternatory naprawa Warszawa

SEO case study:

Zakład Mechaniki Samochodowej specjalizujacy się w reperacjach instalacji elektrycznych a w szczególności naprawach alternatorów i rozruszników samochodowych. Ten autoelektryk doprowadzi każde unieruchomione elektrycznie auto do stanu żywotności. Wykonuje również przeglady serwisowe instalacji elektrycznych oraz przeróbki świateł w samochodach amerykańskich z dostosowaniem ich do wymogów homologacyjnych polskich. Aktualnie strona utworzona w generatorze EntroCMS jest w drugiej dziesiątce wyników wyszukiwania.

 

Strona WWW: http://abapest.waw.pl

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji i pozycjonowania:

dezynsekcja Warszawa

SEO case study:

Każda firma magazynująca żywność oraz inne materiały, które mogą być narażone na uszczerbek ze względu na insekty, korzysta z usług DDD, dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji. Zwłaszcza firmy świadczące usługi gastronomiczne, restauracje dbają w sposób szczególny o czystośc i higienę. Firma ABAPEST z Warszawy, realizuje prace zabezpieczające - dezynsekcja Warszawa - wykonuje profesjonalne usługi oczyszczające z insektów, drobnoustrojów oraz gryzoni. Strona tego deratyzatora jest stale rozbudowywana. Dodawane są informacje dotyczące środków do dezynsekcji, sprzętu i urządzeń do dezynfekcji, wyjaśnienia różnicy tych często mylonych terminów czym jest dezynsekcja a czym dezynfekcja. Zdobwane nowe certyfikaty i potwierdzenia kompetencji w usługach oczyszczania z insechtów, owadów i gryzoni są dostępne do wglądu na kartach serwisu.   

 

Strona WWW: http://realizacjebudowlane.com/odsniezanie_dachow-5-p-2.html

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji i pozycjonowania:

usuwanie śniegu z dachów Warszawa

SEO case study:

Przegladając aktualne prognozy pogody na styczeń, w Warszawie pod koniec miesiąca należy spodziewać się intensywnych opadów śniegu. Nasz klient, którym jest firma dekarska zajmująca się kompleksowo dachami, zarówno w lecie jak i zimie oferuje odśnieżanie połaci dachowych. Pozycjonowana jest podstrona serwisu, która dosyć znacznie odbiega treścią, charaktrem treści od typowych prac kojarzonych z dekarzami.  Jednak ochrona dachów przed nadmiernym obciążeniem przez śnieg i lód jak najbardziej wchodzi w zestaw usług dekarskich. 

 

Strona WWW: http://www.choinki.entro.pl

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji i pozycjonowania:

choinki sprzedaż Warszawa, tanio choinki Warszawa

SEO case study:

Ocieplenie klimatu nie spowodowało jednak przesunięcia lub porzucenia zwyczajów zwiazanych z Bozym Narodzeniem. Dekoracja drzewka, choinki jest nieodłacznym rytuałem przygotowania świąt, a prezenty znajdowane pod choinką dopełniają radość. Sprzedaż choinek w Warszawie wspierana jest przez naszego klienta poprzez promocje informacyjnej strony www w wyszukiwarkach. Strona sezonowo jest wypozycjonowana na wspomniane frazy co pozwala na pozyckanie klientów w tym tak krótkim czasie sprzedaży.

 

Strona WWW: http://www.autoelektryk.entro.pl

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji i pozycjonowania:

alternatory wymiana Poznań, naprawa rozruszników Poznań

SEO case study: 

Jednoosobowy serwis samochodowy z Poznania specjalizujący się w naprawach elektrycznych samochodów. Rozpoczynamy kampanię promocyjną tej małej, darmowej strony www. Strona, niemalże wizytówkowa ma za zadanie pozyskanie klientów z problemem unieruchomionego samochodu za posrednictwem wypozycjonowanej reklamy. Uszkodzenia alternatorów lub rozruszników są reperowane u klienta, Firma AUTO-ELEKTRYK prowadzi mobilny serwis samochodowy. Aktualnie strona jest na 20-30 miejscach na oczekiwane frazy i w związku z tym ma bardzo mało odwiedzających. 

 

 

Strona WWW: http://www.kryjowka.eu

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji i pozycjonowania:

restauracja Rzeszów, catering Rzeszów

SEO case study: 

Wielojęzyczna witryna restauracji zlokalizowanej w centrum Rzeszowa z bardzo dobrze dobraną ofertą restauracyjną oraz cateringową. Optymalizacja serwisu polegała na korekcie kodu strony oraz korekcie metaznaczników, tak aby podstawowe frazy przyjęte jako kluczowe w promocji tego serwisu uzyskały przewagę treściową nad mocno rozbudowanym menu restauracji prezentowanym na kartach serwisu. Optymalizacja przeprowadzona dla polskiej wersji językowej. Strona aktualnie posiada PageRank 2 i jest wysoko sklasyfikowana przez wyszukiwarki Google, Yahoo, i Bing. Jesli chodzi o Social Media Popularity serwis odnotowuje 33 oznaczenia w tym spisie przy czym największą wagę stanowia tutaj "shares" i "likes" z Facebook. Po przeprowadzeniu optymalizacji seo oraz w efekcie pozycjonowania strona uzyskała czołowe miejsca w wyszukiwarkach i mocno zwiekszył sie ruch odwiedzających ten restauracyjno-cateringowy serwis www. Po dokonaniu zabiegów związanych z optymalizacja strony, serwis osiagnął miejsca w pierwszej piątce wyników wyszukiwania.    

 

Strona WWW: http://www.grupaprzewozowa.pl

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji i pozycjonowania:

przesyłki kurierskie, kurier paczki

SEO case study: 

Strona internetowa firmy prowadzącej przesyłki pocztowe - usługi kurierskie. Rozpoczynamy optymalizację serwisu przez dostosowanie elementów kodu strony do poprawnej indeksacji w wyszukiwarkach. Strona jest zbudowana w autorskim systemie cms, który umożliwia indywidualne dopasowywanie parametrów dla każdej podstrony osobno. Aktualnie strona znajduje się na niskich pozycjach w wyszukiwarce. Konieczna będzie tutaj również współpraca copywritera w części dotyczącej optymalizacji treści. 

 

Zainwestuj w swoją firmę!

Pozycjonowanie już od 150 zł/m-c

Twoi Klienci zamawiają towar bądź usługi u konkurencji? 

Możesz odbierać 5 razy więcej telefonów od klientów zamiast zastanawiać się dlaczego znowu dzisiaj klienci mało dzwonią?

Pozycjonowanie strony internetowej to dzisiaj podstawowy element uzyskania przewagi rynkowej.

Wykonujemy pozycjonowanie i optymalizację stron www zarówno dla klientów generatora stron EntroCMS ( te bezpłatnie przez pierwsze pół roku ) jak również dla klientów firmowych z miast: Warszawa, Poznań, Katowice, Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Tarnów, Kielce

Szablony stron

Ładne szablony stron w tym również responsywne, z możliwością dopasowania.

Tworzenie strony

Szybkie tworzenie strony, łatwa wymiana treści, tekstów i zdjęć przez CMS.

Pozycjonowanie

Strony przygotowane do osiągania wysokich pozycji w Google.

Przykładowe strony

Wielu zadowolonych klientów ze wszystkich branż, zobacz przykłady.

Sukces w internecie

Sukces w internecie wymaga czasu. Podpowiadamy jak zrobić to najszybciej. 

Sklep internetowy

Oferujemy także rozwiązania sklepów internetowych.

tel. 781-855-781

Informacje, porady, pomoc

Chcesz poprawić swoją widoczność w internecie?

Służymy pomocą na każdym etapie budowy strony www,
podpowiadamy jak ustawić skutecznie parametry do pozycjonowania w Google.

Chat on-line