strona internetowa za darmo Darmowe strony www - tworzenie  
Czy Twoja nazwa jest wolna ?     
Wpisz nazwę:     
      
tworzenie stron internetowych
» mapa strony www      
strony darmowe, dowiedz się więcej Otrzymaj automatyczną ofertę:  

darmowe strony www
czyli - jak zaoszczędzić 1000zł

Wpisz swój adres e-mail:   
 
    

Jak zrobić stronę www - przykłady


    Obróbka stali
    zobacz na: wypalanie blach

    Pomoc drogowa
    zobacz na: pomoc-drogowa-wroclaw.elingeo.pl

    Strona handlowa
    zobacz na: www.skupautpoznan.elingeo.pl

    Strona agroturystyki
    zobacz na: www.chatazawsia.entro.pl

    Strona zakładu stolarskiego
    zobacz na: www.ernital.entro.pl

    Domki letniskowe
    zobacz na: www.podkogutem.entro.pl
    zobacz na: www.domkinadmorzem.entro.pl

    zobacz na: www.domkiletniskowe.elingeo.pl
    zobacz na: www.domkibukowiec.entro.pl

    Strona firmy handlowej
    zobacz na: www.skupaut.entro.pl

    Strona pomocy drogowej
    zobacz na: www.holowanie.entro.pl

    Strona producenta balustrad
    zobacz na: www.balustrady.entro.pl

    Strona salonu fryzjerskiego Metamorfozy
    zobacz na: www.metamorfozy-lancut.pl

    Strona firmy Arprom
    zobacz na: www.arprom.entro.pl

    Strona firmy Pamir
    zobacz na: www.alpinistyczne.entro.pl

    Strona oferująca drewno opałowe
    zobacz na: www.drewnoopalowe.net

    Strona Wielkanocy w Bieszczadach
    zobacz na: bieszczady wielkanoc 2014

Pozycjonowanie stron www:


    hale stalowe
    Posadzki betonowe
    Ksiegowość Koszalin
    Obozy konne
    Naprawa chłodni
    przewody hydrauliczne Rzeszów
    instalacje odgromowe
    stoły bilardowe
    język włoski Poznań
    wycinka drzew Wrocław
    sylwester bieszczady
    najlepszy psycholog dziecięcy
    czyszczenie dywanów warszawa
    psychiatra dziecięcy warszawa
    pranie tapicerki samochodowej warszawa
    najlepsza myjnia w Warszawie
    pranie tapicerki ursynów
    wykrywanie nadużyć finansowych w firmie
    sash windows London
podział majątku adwokat warszawa


Darmowe strony WWW
To nasza aktualna i najbardziej atrakcyjna oferta. Witryny utworzone w ten sposób zostały docenione przez wielu klientów. Obok maksymalnej efektywności są one wzbogacane o coraz to nowsze funkcje. Ostatnio, zamieściliśmy kilka dodatkowych funkcji – m.in. powiększanie zdjęć po ich uprzednim kliknięciu (w oparciu o JavaScript). W przygotowaniu jest także system miniaturyzacji wczytywanych zdjęć tak, aby strony ładowały się jeszcze szybciej. Rozszerzeniem „bezpłatnej opcji” są tanie strony www - również w systemie EntroCMS.

Zapraszamy do korzystania!

 

» Zakładanie strony internetowej - krok po krokudarmowe strony www twórz stronê www


Darmowe strony www są zakładane w ekspresowym tempie. Procedura automatycznego generowania bezpłatnej strony www składa się z kilku prostych kroków, przedstawionych na powyższych zrzutach ekranów.


KROK 1: inicjujesz zakładanie darmowej strony www
KROK 2: proponujesz swoją nazwę strony (pamiętaj by nazwa była związana z tym, co zamierzasz publikować na stronie!)
KROK 3: proponujesz swoje hasło do panelu administracji.

⇒ wpisujesz swój adres e-mail ( działający, dostaniesz na niego dodatkowe informacje )


KROK 4: darmowa strona jest wygenerowana.

⇒ aby dokończyć procedurę logujesz się do administracji by tworzyć swoją stronę


KROK 5: logowanie do administracji ( Twoja nazwa i hasło )
KROK 6: pierwsze logowanie do administracji

⇒wpisujesz swoje imię, nr telefonu oraz e-mail.


KROK 7
⇒ Strona www oraz panel administracji są do Twojej dyspozycji.

Powodzenia !


Możesz również przeczytać na co zwracać uwagę zaczynając tworzenie strony internetowej:

Powyżej prezentowaliśmy jak przeprowadzić tworzenie strony internetowej, tak by za taką realizację nie ponieść kosztów. Wiadomo, że rozpoczynając przygodę z kreacją własnej strony, okazuje się że należy przewidzieć wiele zdarzeń, które mogą mieć miejsce. Zaczynając od wyboru nazwy, która identyfikować będzie adres IP strony z jej treścią - czyli domeny internetowej, a kończąc na problemach z layoutem, dodatkami oraz utrzymaniem na serwerze. Każdy kto kiedyś chciał posiadać własnego bloga, albo bardziej zaawansowaną technologicznie stronę www na pewno na samym początku realizacji projektu łapał się za głowę prognozując, że "to nie może się udać" i "nie mam po co się za to zabierać". Wiadomo, nie każdy jest specjalistą od tworzenia stron internetowych tak jak i nie każdy jest szewcem czy cukiernikiem, choć przecież każdy potrafi zacerować skarpetki czy upiec proste ciasto. Konstrukcję strony można w dużym uproszczeniu porównać do pieczenia tortu weselnego, oczywiście z wisienką u szczytu :)


1. Adres domeny


O co chodzi? Domena to nazwa dla naszej strony, która łączy treść strony z jej umiejscowieniem w sieci. Innymi słowy jest on jak tytuł książki. Będąc w księgarni najpierw szukamy konkretnego tytułu a następnie zaglądamy w treść. Mając przed sobą "Podstawy pieczenia ciast" w postaci poradnika spodziewamy się tam wskazówek odnośnie pieczenia, a nie na przykład opieki nad dziećmi. Dokładnie tak samo jest z wyborem domeny internetowej. O tym co może się zdarzyć, jeśli niewłaściwie dobierzemy domenę do treści można znaleźć na naszym BLOGU.


2. Strony i podstrony


"Ale jak to podstrony, skoro chcę mieć jedynie stronę internetową. Jedną!" pytają klienci. My z kolei odpowiadamy, że to tylko nazewnictwo stosowane przez specjalistów-webmasterów :) Podstrona to po prostu część hierarchii menu, które można utworzyć. Zatem należy na samym początku rozróżnić trzy definicje: strona internetowa, strona oraz podstrona. Ta pierwsza (strona internetowa) to cel naszych starań powiązany z głównym adresem domeny. "Zwykła strona" to inaczej strona podstawowa stanowiąca poziom pierwszy w menu (inaczej poziom nadrzędny). Podstrona zaś stanowi poziom drugi, a więc jest podrzędna w stosunku do strony.

Dla lepszego zobrazowania polecamy przyjrzeć się poniższej grafice:strona internetowa to nie podstrona

3. Budowanie menu


Zanim twórca strony internetowej poczuje przysłowiowy wiatr w żaglach i dozna samozachwytu warto zapoznać się z ogólnymi zasadami budowania menu. Zgodnie z wytycznymi największych wyszukiwarek menu powinno być przejrzyste i łatwe do obsługiwania przez użytkowników Internetu. Im mniej kombinowania tym lepiej.


4. Uzupełnianie treścią


W trakcie tworzenia strony internetowej, zarówno w przypadku małych blogów jak i witryn zawierających głównie pliki multimedialne (video, audio, obrazki), nie można obejść wstawiania wartościowej treści. Czasy wpisywania jedynie krótkich informacji wraz z mailem i telefonem już dawno minęły, a by treść była wartościowa dla użytkowników Internetu musi być przede wszystkim ciekawa, inspirująca oraz poprawnie napisana. Oprócz tego warto zadbać o długość wpisów. Zasada jest taka: im krótsze tym gorsze. Przy czym przesadnie długich tekstów nie popieramy, ani my ani wyszukiwarki.


5. Kod strony i elementy techniczne


Każda strona internetowa jest zbudowana z kodu w wybranym przez webmastera języku programowania. Najbardziej popularne są strony oparte o PHP, Ruby on Rails a także proste witryny budowane jedynie w oparciu o HTML (który językiem programowania nie jest). Można spotkać programistów gustujących w przygotowywaniu witryn w CGI i bardziej skomplikowanych językach. Co jeśli nie potrafimy programować? Nic straconego, jako że mamy narzędzia w postaci darmowych stron internetowych (co oznacza, że kod ktoś napisał za nas), możemy zająć się najprzyjemniejszym elementem konstruowania. Spośród innych elementów technicznych, o które musimy zadbać chcąc posiadać np. bloga czy stronę firmy, najważniejszym w zasadzie jest serwer. Czym właściwie jest? To taki duży komputer, uruchomiony 24/h 7dni w tygodniu, przez wiele lat. Na nim składowane są pliki stron www, które ktoś utworzył i aktualnie nimi zarządza. Tym samym wszystkie nasze napisane teksty, załadowane pliki, obrazki i inne pliki znajdują się właśnie w tym miejscu.

Jeśli decydujemy się na samodzielne zakładanie strony internetowej oczywiście możemy złapać się za głowę i zapomnieć o tym, że nie poniesiemy żadnych opłat. To tak jakbyśmy nie będąc cukiernikami chcieli upiec wspaniały weselny tort, który nie rozpadnie się na części. Tylko informatycy i webmasterzy, dzięki posiadanej wiedzy mogą rozpoznać czy i gdzie warto założyć stronę, by przy okazji nie promować treści, których reklamować nie chcą. administrowanie. Dlatego by nie dać się naciągnąć gorąco polecamy konsultowanie się ze specjalistami w tej dziedzinie, jeszcze przed rozpoczęciem tworzenia strony.
+strony www na zamówienie:
utwórz stronę »ładne strony www
   Czego szukasz?


   DEMO
zobacz i załóż własną!
   Centrum Pomocy
do darmowych stron www
   Szablony graficzne
200 nowych grafik
   Bezpłatne obrazki
do darmowych stron www
   Pozycjonowanie stron
darmowe na START - sprawdź.Aktualności entro.pl

Zakładanie darmowej strony www jest bardzo proste i szybkie. Już po kilku kliknięciach masz swoją własną stronę www za darmo.


Darmowe strony internetowe, posiadają panel CMS do samodzielnej administracji zawartością. Opłata jest, ale tylko za utrzymanie darmowej strony internetowej na serwerze 107,- pln/rok. Zobacz też:
funkcje darmowe strony www...

Potrzebujesz konsultacji ?
zadzwoń » tel.+48 696 701 121


Do rozdysponowania dla naszych Klientów mamy 300 premiowych stron www z dodatkową usługą pozycjonowania w wyszukiwarkach.

KOD PROMOCYJNY wysyłany jest SMS-m na numer telefonu podany przy rejestracji strony lub wpisany w zakładce profil.

Jeśli wpisany KOD PROMOCYJNY jest poprawny wówczas otrzymujecie Państwo rabat 200 zł,- do rozliczenia w pierwszych 2,3,4 miesiącach pozycjonowania, w zależności od wyceny frazy. Przy czym Klient nie ma obowiązku kontynuowania płatnego pozycjonowania po wyczerpaniu premiowej kwoty 200 zł,- i pomimo skutecznego wypozycjonowania.

Jak skorzystać z rabatu?

1. Zakładanie strony www + pełna aktywacja.
2. Należy określić 1 frazę do pozycjonowania w wyszukiwarkach.
3. Entro.pl dokonuje wyceny ustalonej frazy.
4. Akceptacja przez Klienta uzgodnionych warunków pozycjonowania
5. Pełne pozycjonowanie na uzgodnioną frazę z rabatem.

Darmowe strony www
- profesjonalna strona www
- pełna administracja CMS
- opłata tylko za hosting
- 365dni/rok opieka serwisanta
              -» Czytaj więcej
eSklep internetowy
- do 500 produktów
- zatowarowanie z pliku .xls
- 365dni/rok - opieka serwisanta
- również jako katalog produktów
              -» Czytaj więcej
Pozycjonowanie stron WWW
- 100% satysfakcji
- płacisz tylko za realną pozycję
- na wybrane frazy kluczowe

              -» Czytaj więcej

nazwa        
hasło        
       

darmowe strony www - tweetnij nas!darmowe strony www - polub nas!darmowe strony www - czekamy na +1entro.pl blog firmowy


© 1998-2013 ENTRO.PL - Serwisy internetowe
LiveZilla Live Chat Software

odwiedzający darmowe strony internetowe