Szybka strona www 

Dla naszych klientów, którzy potrzebują szybko i bezpłatnie strony www oferujemy dodatkowo i również za darmo wsparcie konsultantów łacznie z pomocą przy pierwszym wprowadzeniu treści witryny ( tekstów,  zdjęć, logo firmy i animowanych slajdów).

Oprócz standardowo i automatycznie generowanych stron www z panelem administracji, za których utworzenie nic nie płacisz, są one za darmo, można u nas zamówić dedykowaną stronę www z oryginalną grafiką dopasowaną do potrzeb marketingowo-reklamowych firmy oraz wskazówki jak pozycjonować stronę.

Aby generować, tworzyć darmowe strony internetowe i aplikacje wystarczy kilka minut. W krótkiej procedurze, okienku formularza  powyżej, w dwóch krokach:

  1. Sprawdź czy proponowana nazwa, domena do strony jest dostępna
  2. Ustal swoje dane dostępowe i zaloguj się do panelu administracji www

Po wygenerowaniu, zapytaj czy strona może zostać przyjęta do programu całkowicie darmowej publikacji i pozycjonowania www EntroMB. W tym programie promocyjnym, publikujemy, utrzymujemy na serwerze i intensywnie pozycjonujemy strony internetowe całkowicie darmo

Bezpłatne i niezobowiązujące testowanie utworzonej strony jest dostępne dla każdego użytkownika przez 7 dni. W tym czasie klienci podejmują decyzję czy chcą utrzymywać darmową stronę na serwerze, co kosztuje 107 zł/rok lub strona uczestniczy w programie darmowych publikacji www EntroMB.

Dla naszych klientów oraz osób testujących aplikacje służymy pomocą on-line za darmo, poprzez Chat a także całkowicie bezpłatnie – pomocą telefoniczną – tel. 696 701 121 (w godz. od 9.00 do 17.00)  

Główne zalety stron w EntroCMS: 

 

  • Już po kilku dniach od pełnej aktywacji strony zobaczysz ją w Google 
  • W łatwy i szybki sposób bez ograniczeń wymieniasz szablony graficzne, teksty i zdjęcia
  • Zawsze możesz liczyć na pomoc doświadczonego konsultanta
  • Możesz włączyć darmowy monitoring pozycji strony
  • Darmowe strony www są całkowicie bez reklam ( utworzenie za darmo )
  • Możliwość rozbudowania strony o dodatkowe moduły np. formularz kontaktowy, newsletter, wtyczki społecznościowe ( Facebook, Twitter, Google+ ), systemy rezerwacji on-line
  • W panelu administracji dostępny automatyczny optymalizator słów kluczowych 

 

Darmowe pozycjonowanie strony www

Co dalej? Kiedy już masz utworzoną stronę internetową spodziewasz się wielu odwiedzających. Co zrobić jeśli statystyki wejść na stronę, dostępne w panelu administracji, nie pokazują dużego ruchu na stronie?

Podstawowym rozwiązaniem jest pozycjonowanie strony internetowej. W entro.pl, zakładając że posiadasz darmową stronę, takie pozycjonowanie masz przez pół roku całkowicie GRATIS, bez żadnych opłat ani zobowiazań.  

Można również wykupić pozycjonowanie jednej frazy w formule płatne tylko za efekt TO3 TOP6 TOP10. Z gwarancją zwrotu pierwszej wpłaty.

Po utworzeniu strony skontaktuj się z konsultantem by wybrać słowa kluczowe, na jakie chcesz osiągnąć popularność w wyszukiwarkach np. Google.