darmowe strony


 wersja polska EntroCMS english version EntroCMS Deutsch Version EntroCMS version française EntroCMS

Logowanie do panelu administracji
nazwa
hasło

        Strona www za darmo zakładanie( krok 1/2 )

Nazwa strony »      
Sprawdź czy Twoja nazwa strony ( domena ) jest wolna!                          


Strona www za darmo case study

Mikrostrona www.infosplit.eu/187_wezwania_lawety_przez_cb.html
 
Przykład małej darmowej wizytówki-ogłoszenia w internecie dającej możliwości krótkiego zaprezentowania oferty firmy lub tematu ( tutaj CB Radio w pomocy drogowej ) . Ciekawy podział na kategorie umożliwia wyselekcjonowanie interesujących kwestii. Firma może pokazać swoje logo budując markę, dać w pełni funkcjonalny link do swojej strony www oraz zaprezentować zdjęcia usług.
 
 
 Firma tworząca tą darmową mikrostronę zabiega o klientów korzystających z usług przewozu lawetą, usług pomocy drogowej, transport samochodów z zagranicy, holowania pojazdów unieruchomionych na drodze. 
 

Strona www: www.fch.entro.pl

Założona za darmo w naszym generatorze stron internetowych, przez klienta (firmę) zajmującego się dostarczaniem urządzeń do chłodni i mroźni oraz elementów klimatyzacji. Klient wygenerował stronę w 2 minuty, otrzymał od nas automatycznie potwierdzenie wygenerowania strony i krótkie wskazówki co do jej uaktywnienia w naszym systemie.

Po nawiązaniu kontaktu telefonicznie i przez e-mail uzgodniliśmy z klientem bezpłatne, darmowe wykonanie elementów grafiki w formie animowanych slajdów ze sloganami, które będą dynamicznie prezentowane na banerach.

Zrzut ekranu strony:

 

Klient przesłał nam odpowiednie zdjęcia urządzeń: drzwi do chłodni, splitów, udządzenia: alarm człowiek w komorze, drzwi do mroźni oraz teksty. Na tej podstawie po 2 dniach zostałą wykonana grafika do serwisu www oraz po uzupełnieniu przez klieta tekstów i struktury menu strona została uaktywniona w systemie EntroCMS.

Przystąpiliśmy do optymalizacji serwisu oraz został on zgłoszony do wyszukiwarek ( Onet, WP.PL, Bing, Google ) i po kilku godzinach, ku radości klienta był widoczny w wynikach wyszukiwania.

Serwis został wdrożony do pozycjonowania na frazy: 

  • monobloki chłodnicze Warszawa
  • drzwi chłodnicze Warszawa
  • urządzenia chłodnicze Warszawa

i dzięki naszym stałym działaniom w ramach darmowego pozycjonowania znajduje się już na wysokich pozycjach. 

 

Strona www: www.ogrodzenia-lublin.entro.pl

Bezpłatna witryna (za darmo) wygenerowana w kreatorze EntroCMS dla kliienta, którym jest zakład ślusarski z Lublina (Polska) . Firma specjalizuje się w pracach branży metalowej , usług wykonania konstrukcji , usług dla budownictwa, wykonaniu balustrad, bram wjazdowych i ogrodzeń. 
 
Jest to już druga strona www utworzona w naszym systemie dla tego klienta co często sie zdarza. Klienci generatora stron za darmo cenią sobie szybkość z jaką można utworzyć ciekawą , dynamiczną i robiącą wrażenie stronę www.
 
Przez serwis www.ogrodzenia-lublin.entro.pl Zakład Ślusarski informuje swoich klientów o specjalizacji firmy w zakresie wykonania ogrodzenia Lublin i okolice. Strona prezentuje w przystępny sposób galerię zdjęć ogrodzeń siatkowych oraz ogrzodzeń modułowych. Dynamiczny top graficzny z animowanymi sloganami stanowi dobry element kreatywnej komunikacji i skutecznego przekazu. Strona jest zarazem informacją i reklamą w stylu zbliżonym do reklam telewizyjnych.
 
Na podstronie o lokalizacji zaimplementowana została interaktywna mapka, która obrazuje umiejscowienie zakładu ślusarskiego w Lublinie ( na obrzeżach Lublina ) 
 
Darmowy generator stron www z wielojęzycznym CMS © 2015 EntroCMS
  co nowego
Chat on-line