Darmowe strony z ogłoszeniami

Czy ogłoszenia mogą zastąpić stronę www? W pewnych szczególnych przypadkach na pewno tak. Dodawanie ogłoszeń w portalach ogłoszeniowych jest skuteczne pod warunkiem, że oferta przedstawiona w anonsie jest jednoznaczna i nie trzeba tłumaczyć szczegółów usługi lub produktu. Jest skuteczne jednak krótkoterminowo ponieważ serwisy publikujące tego rodzaju oferty ograniczają terminowo ich wyświetlanie. Tak więc co 7, 14, 21, 30, 60 dni trzeba powtarzać operację dodawania wpisu co na dłuższą metę staje się uciążliwe i mało efektywne. Jeżeli dodatkowo umieszczenie w wpisu wymaga rejestracji lub logowania stanowi to dodatkową barierę dotarcia.

Aby sprawdzić skuteczność ogłoszeń możesz wypróbować teraz np iMax24.pl

darmowe ogłoszenia bez rejestracji iMax24

Aby tego rodzaju..

Aby tego rodzaju mini darmowa strona z ogłoszeniem odniosła choć drobny sukces w wyszukiwarce należy koniecznie trzymać się kilku zasad. Po pierwsze teksty umieszczone w ogłoszeniu powinny być dosyć obszerne ( powyżej 300 wyrazow ) , swoje własne czyli nie skopiowane. Po drugie zadbaj o zdjęcia do ogłoszenia, najlepiej jeśli będzie ich kilkanaście ( przy czym dobrze jeśli będą zoptymalizowan np do 150kB /1 zdjęcie ). Po trzecie warto opłacić promocję i korektę ogłoszenia nawet jeśli ukaże się ono bez opłaty. Te niewielkie koszty spowodują kluczową korektę administracji portalu ogłoszeniowego i często również uzupełnienie treści, korektę zdjęć oraz ustawienie metaznaczników.

1. Szybkość dodawania ogłoszeń

W porównaniu do innych portali ogłoszeniowych, u nas ogłoszenie dodasz w mniej niż w 5 minut. Jego publikacja również przebiega ekspresowo!

2. Widoczność w wyszukiwarkach

Nasze ogłoszenia są widoczne m.in. w wyszukiwarce Google, reklamując się na portalu iMax24.pl zyskujesz więc podwójnie. Twoją reklamę zobaczą zarówno nasi użytkownicy jak i użytkownicy najczęściej wybieranej[1] wyszukiwarki w Polsce, którzy szukają właśnie Twojej oferty!

3. Cena

Dodanie ogłoszenia w serwisie jest bezpłatne. Ogłoszenia wyróżnione są aktualnie najtańszymi na polskim rynku, w cenie 12 zł za rok publikacji.

4. Możliwość edycji ogłoszenia

Każde ogłoszenie możesz edytować po jego dodaniu. Jeśli jakiekolwiek dane zmieniły się od czasu jego publikacji - także jest możliwość edycji w każdej chwili.

5. Ogłoszenie jako mini-strona

Każdy wpis posiada wiele pól do edycji, dzięki czemu możesz stworzyć swoją mini-stronę internetową z prostego ogłoszenia. W dodatku bezpłatnie! .

6. Wsparcie specjalisty SEO

Każde wyróżnione ogłoszenie jest sprawdzane przez naszego specjalistę od marketingu internetowego. Uzupełnia on dane pomocne w promocji strony w wyszukiwarkach internetowych, tak by Twoje ogłoszenie prezentowało się w nich jak najlepiej oraz uzyskiwało możliwie najwyższą pozycję.

7. Bezpieczeństwo

Nasz serwis dba o bezpieczeństwo swoich użytkowników, umożliwiając im korzystanie ze strony na protokole https. Dzięki temu wszystkie Twoje dane są u nas chronione w odpowiedni sposób, a proces płatności on-line jest dobrze zabezpieczony.

8. Konkurencyjność

Publikując ogłoszenie u nas Twoja reklama jest bardziej widoczna w Internecie. Dodatkowo część ogłoszeń umieszczamy również w mediach społecznościowych - na Facebooku i Twitterze.

9. Jakość

Dbamy o jakość publikowanych ogłoszeń, usuwając te które łamią polskie prawo, lub - są nagromadzeniem słów kluczowych. Dzięki temu umieszczając ogłoszenie w naszym serwisie masz pewność, że znajdzie się ono wśród innych - równie wartościowych, a nie nadających się do kosza.

10. Wsparcie techniczne

Każde ogłoszenie może stać się mini-stroną internetową, może być również pozycjonowane w wyszukiwarkach w ramach usług dodatkowych. Szukasz pomysłu na promocję oferowanych usług? Skontaktuj się z nami!

[1] Blisko 93% Internautów, korzysta aktualnie wyłącznie z wyszukiwarki Google. Dane z 01.10.2019