Darmowe strony

Darmowe portale społecznościowe, firmowe mikro-strony oferowane przez różnych dostawców usług internetowych, darmowe aplikacje na telefony komórkowe a także darmowe oprogramowanie są zazwyczaj częścią większych zamysłów marketingowych. Użytkownicy, którzy testują darmowe usługi a nawet korzystają z nich bez ponoszenia kosztów ( co prawda tylko w ograniczonym zakresie możliwości ) są skłonni do tego by zakupić rozszerzenia tych funkcjonalności.

Nic bardziej mylnego niż opinia że jeśli coś jest za darmo to jest do niczego, bezwartościowe. Przykładów mozna by mnożyć bez końca. Taki odważny ruch biznesowy ze strony twórców, producentów oprogramowania jest zwykłą, zamierzoną inwestycją w klienta. Jest to element działań marketingowych, które prowadzą do osiągania zysków.

Podobnie nasze rozwiązania, które dostarczają użytkownikom internetu, małym i średnim firmom, pasjonatom, hobbystom, stowarzyszeniom, parafiom, przedszkolom, firmom budowlanym, motoryzacyjnym, studiom stylizacji fryzur, gabinetom stomatologicznym, rzemieślnikom, artystom

darmowe strony www

jest wyjściem naprzeciw potrzebom wzmocnienia ich wizerunku w przestrzeni biznesowej, handlu i usług a w szczególności w internecie. Ta przestrzeń komunikacyjna pomiędzy oferentami publikującymi informacje o swojej działalnosci a klientami poszukującymi tych informacji, rozwija się dzisiaj najbardziej dynamicznie.

Próby wytworzenia nowych alternatywnych kanałów przepływu informacji b2b b2k nie wytrzymują konkurencji z efektywnością publikacji na kartach, podstronach dedykowanych witryn jak i tych tworzonych w bezpłatnych generatorach. 

Strona utworzona w naszym kreatorze stron ma szereg udogodnień takich jak łatwa wymiana templatek, darmowe aktualizacje nowych szablonów i funkcji, opcję analizy statystyk odwiedzin która jest jednocześnie licznikiem wizyt. Dowolna kreacja dwupoziomego menu, formatowanie tekstów w akapity, z justowaniem, wcieciami, listowaniem numerowanym i punktowym, dodawanie zdjęć, zdjęć w galeriach, darmowe kreowanie sladów ze sloganami reklamowymi, buduje obraz tej damowej strony jako pełnofunkcjonalnego narzędzia do reklamy i marketingu w internecie. Dodatkowo kod strony jest przygotowany do skutecznego pozycjonowania, ekspozycja adresów jest prowadzona w trybie mod_rewrite a linki prezentowane jako html pomimo, że strony są zbudowane na dynamicznym silniku opartym o PHP i bazy danych MySQL oraz jquery. Uzupełnieniem optymalizacji treści jest dedykowany do cms analizator metaznaczników dzieki któremu łatwo można przeprowadzić optymalizację metatagów.

 

Strona www jest..

Strona www jest generowana w 30 sekund

..

Strona www jest generowana w 30 sekund

Stronę można testować bez żadnych zobowiązań przez 7 dni

Utrzymanie strony na serwerze i jej publikacja to koszt 107 zł/rok