Mapka do strony www

Prawie zawsze w firmowych stronach internetowych konieczne jest wskazywanie lokalizacji przedsiebiorstwa, umiejscowienia punktów sprzedaży, sklepów, biur. Potrzebujemy pokazać naszą lokalizację na mapie. Klienci przyzwyczajeni do zaawansowanych form prezentacji map, choćby w systemach auto-mapy wyposażonych GPS oczekują równiez na stronach www, nawet darmowych stronach, przejrzystych map lokalizacji. 

Dzięki opracowaniom interaktywnych map na potrzeby prezentacji internetowych mozliwe jest zaimplementowanie mapy do naszej strony www. Można również wykreować taką mapkę w zewnętrzym systemie np. GoogleMaps i skierować tam naszego klienta bezposrednio z tekstu czy obrazka na stronie.

W wybranych, nowszych szablonach EntroCMS dostępnych po wygenerowaniu darmowej strony, można łatwo wygenerować dokładną mapkę lokalizacji z dodatkowymi opisami, które pokażą się w "dymku" markera na mapie. Mapy są automatycznie przypisywane do danego konta i wyświetlają się w wybranej wersji szablonu.

Taka organizacja tworzenia mapki wyklucza konieczność wklejania kodu w tekst serwisu, co często powoduje błędy i znacznie ułatwia sam proces implementacji.

Na zamówienie, za odpłatnością oraz darmowo tworzymy i implementujemy mapki lokalizacji do stron internetowych. Zaawansowane mapki moga zawierać oprócz zaznaczonych lokalizacji ( np. oddziałów firmy ) również obszar lub trasy. Mapki moga być wykonane jako statyczna grafika, animowane np. w technologii flash lub interaktywne z użyciem AJAX i autoryzacją API.

Przykładowe darmowe strony..

Przykładowe darmowe strony www z mapką lokalizacji:

www.wiskor.com.pl

www.ekoregen.pl