Darmowy audyt strony www

Skorzystaj z naszego bezpłatnego audytu strony www. Po realizacji poprawek strona może działać lepiej. Oznacza to, że podniesie się jej pozycja w wyszukiwarkach i wygeneruje więcej zapytań o produkty lub usługi jakie są na niej prezentowane.

 

Wypróbuj darmowy test SEO ( w naszym serwisie SeoProfiler.pl - kliknij baner )

test strony SEO

 

Darmowe pozycjonowanie. Dla..

Darmowe pozycjonowanie. Dla naszych klientów realizujemy półroczne bezpłatne pozycjonowanie. Wystarczy wygenerować i uaktywnić nową stonę www poprzez nasz kreator stron entro.pl. Po uzgodnieniu fraz jakie mają być pozycjonowane optymalizujemy stronę, podpowiadając ewentualne zmiany, polepszające jej parametry SEO.

Co można poprawić..

Co można poprawić za darmo na swojej stronie www?

  • szybkość wyświetlania
  • poprawność kodowania
  • dopasowanie metatagów
  • zmniejszenie ilości błędów

Najczęstsze błędy na stronie internetowej, które uniemożliwiają sensowne wypozycjonowanie można podzielić na: związane z kodem strony ( błędy lub braki w kodzie HTML ), związane z treścią strony ( np. teksty mało nawiązujące do tematu strony ), związane z hostingiem, związane z ustawieniem metaznaczników seo.

Konwersja - czyli co mam ze strony www? Jak strona konwertuje, czyli zamienia wejścia ( odwiedziny na stronie ) na realnych klientów, którzy dzwonią z zapytaniem lub zamawiają usługę albo towar. Strona www, podobnie jak każde narzędzie może być bardziej lub mniej wydajna. Jeśli zostanie dobrze ustawiona, zoptymalizowana, wówczas w ramach maksymalnej konwersji dostarczy maksymalną liczbę klientów.