Witryna internetowa za darmo

Podstrona serwisu dekarskiego - sezon zimowy
 
 
Odśnieżanie dachów, usuwanie sopli i nawisów śnieżnych z okapów to bardzo ważna czynność do wykonania , jaką muszą realizować właściciele i zarządcy budynków. Ta sezonowa podstrona jest przykładem skondensowanej oferty firmy dekarskiej z Warszawy, która ekspresowo i profesjonalnie usuwa nadmiar śniegu z dachu. Podstrona obok opisu podstawowych zagrożeń obciażenia dachów śniegiem podaje aktualne komunikaty o nadchodzących śnieżycach.
 
 
 
 
Mikrostrona www.infosplit.eu/187_wezwania_lawety_przez_cb.html
 
Przykład małej darmowej wizytówki-ogłoszenia w internecie dającej możliwości krótkiego zaprezentowania oferty firmy lub tematu ( tutaj CB Radio w pomocy drogowej ) . Ciekawy podział na kategorie umożliwia wyselekcjonowanie interesujących kwestii. Firma może pokazać swoje logo budując markę, dać w pełni funkcjonalny link do swojej strony www oraz zaprezentować zdjęcia usług.
 
 
 Firma tworząca tą darmową mikrostronę zabiega o klientów korzystających z usług przewozu lawetą, usług pomocy drogowej, transport samochodów z zagranicy, holowania pojazdów unieruchomionych na drodze. 
 

Strona www: www.fch.entro.pl

Założona za darmo w naszym generatorze stron internetowych, przez klienta (firmę) zajmującego się dostarczaniem urządzeń do chłodni i mroźni oraz elementów klimatyzacji. Klient wygenerował stronę w 2 minuty, otrzymał od nas automatycznie potwierdzenie wygenerowania strony i krótkie wskazówki co do jej uaktywnienia w naszym systemie.

Po nawiązaniu kontaktu telefonicznie i przez e-mail uzgodniliśmy z klientem bezpłatne, darmowe wykonanie elementów grafiki w formie animowanych slajdów ze sloganami, które będą dynamicznie prezentowane na banerach.

Zrzut ekranu strony:

 

Klient przesłał nam odpowiednie zdjęcia urządzeń: drzwi do chłodni, splitów, udządzenia: alarm człowiek w komorze, drzwi do mroźni oraz teksty. Na tej podstawie po 2 dniach zostałą wykonana grafika do serwisu www oraz po uzupełnieniu przez klieta tekstów i struktury menu strona została uaktywniona w systemie EntroCMS.

Przystąpiliśmy do optymalizacji serwisu oraz został on zgłoszony do wyszukiwarek ( Onet, WP.PL, Bing, Google ) i po kilku godzinach, ku radości klienta był widoczny w wynikach wyszukiwania.

Serwis został wdrożony do pozycjonowania na frazy: 

  • monobloki chłodnicze Warszawa
  • drzwi chłodnicze Warszawa
  • urządzenia chłodnicze Warszawa

i dzięki naszym stałym działaniom w ramach darmowego pozycjonowania znajduje się już na wysokich pozycjach. 

 

Strona www: www.ogrodzenia-lublin.entro.pl

Bezpłatna witryna (za darmo) wygenerowana w kreatorze EntroCMS dla kliienta, którym jest zakład ślusarski z Lublina (Polska) . Firma specjalizuje się w pracach branży metalowej , usług wykonania konstrukcji , usług dla budownictwa, wykonaniu balustrad, bram wjazdowych i ogrodzeń. 
 
Jest to już druga strona www utworzona w naszym systemie dla tego klienta co często sie zdarza. Klienci generatora stron za darmo cenią sobie szybkość z jaką można utworzyć ciekawą , dynamiczną i robiącą wrażenie stronę www.
 
Przez serwis www.ogrodzenia-lublin.entro.pl Zakład Ślusarski informuje swoich klientów o specjalizacji firmy w zakresie wykonania ogrodzenia Lublin i okolice. Strona prezentuje w przystępny sposób galerię zdjęć ogrodzeń siatkowych oraz ogrzodzeń modułowych. Dynamiczny top graficzny z animowanymi sloganami stanowi dobry element kreatywnej komunikacji i skutecznego przekazu. Strona jest zarazem informacją i reklamą w stylu zbliżonym do reklam telewizyjnych.
 
Na podstronie o lokalizacji zaimplementowana została interaktywna mapka, która obrazuje umiejscowienie zakładu ślusarskiego w Lublinie ( na obrzeżach Lublina ) 
 

..

..

Strona www będąca zarazem wizytówką internetową jak i serwisem informacyjnym dla klientów potrzebujących pilnie pomocy drogowej. Usługi holowania pojazdów, rozruchu zimowego aut, przewozu lawetą, mają bardzo dużą konkurencję w każdym większym mieście. Dodatkowo kontekst zdarzenia jakim jest awaria auta, stłuczka unieruchamiajaca pojazd jest taki, że poszukiwanie pomocy odbywa się zazwyczaj przez telefon z internetem i pierwszy napotkany wóz autoholu zdobywa zlecenie. Strona tego typu jest przygotowana tak by mocno zaakcentowany był numer telefonu oraz łatwo było dostępne info o cenniku.  

Zobacz przykładową stronę internetową pomocy: