« Tworzenie strony
Darmowy kreator witryn internetowych

Niniejszy serwis www, entro.pl umożliwia automatyczne tworzenie stron internetowych, pracujących w gotowych szablonach graficznych, z dodatkowym, własnym panelem administracji treści CMS.

EntroCMS jest jednym z wielu dostępnych całkowicie darmowych kreatorów stron www. Dzięki maksymalnemu uproszczeniu procesu tworzenia strony, już po zaproponowaniu własnej nazwy witryny i wpisaniu swojego adresu e-mail oraz propozycji hasła - kreujemy witrynę internetową w kilka sekund. 

Przy pierwszym zalogowaniu do panelu CMS wpisujemy temat strony pod jakim ma być znajdywana w wyszukiwarkach oraz potwierdzamy włąsny adres e-mail. Następnie uzyskujemy pełny dostęp do funkcji zarządzania treściami na stronie www. CMS do stron www zbudowanych w kreatorze entro.pl posiada wszystkie niezbędne funkcje oraz kilka autorskich rozwiązań jak np. optymalizator metaznaczników do pozycjonowania.

Nasz automat do generowania stron sprawdza również czy dostępne są domeny z rozszerzeniami pl i com.pl . Takie, wolne domeny możemy zamówić dodatkowo do zaparkowania utworzonej strony. Ponieważ serwisy otrzymują standardowo adres url jako subdomeny entro.pl, generator stron sprawdza dostępność danej nazwy na początku i dopuszcza do procesu kreacji witryny jedynie wolne nazwy subdomen. Nie determinuje to jednak ostatecznej domeny. Tę możemy podpiąć dowolną o ile klient jest jej właścicielem lub dysponentem.

Podsumowując, kreacja gotowej strony jest możliwa w czasie 1 minuty. Następnie od klienta zależy jak zbuduje menu witryny, ile i jakie teksty wczyta przez CMS, podobnie ze zdjęciami. 

Dostęp do panelu CMS jest cięgły. W okresie testowym 7dni lub po aktywacji strony przez kolejne 365 dni aż do prolongaty aktywacji na kolejny rok.

 

Pomoc w tworzeniu www jest standardowo świadczona w ramach kreacji stron z generatora. Z doświadczenia widać, że wielu klientów potrzebuje wsparcia w zaznajomieniu z modułem administracji i pokierowania w takiej edycji teści by uzyskać maksymalnie dobry efekt wizerunkowy. 

Informacji można zasięgnąć telefonicznie oraz przez chat on-line, a także zapoznając się z materiałami w dziale Pomoc oraz Manual naszego serwisu www.

Jeśli klient nie ma czasu na pierwotne i samodzielne  wprowadzenie treści wóczas, po dokonaniu aktywacji strony, możemy wprowadzić teksty i zdjęcia na podstawie przesłanych materiałów.

Darmowe pozycjonowanie to dodatkowy bonus do kreatora witryn. Dla nowowygenerowanych stron prowadzimy bezpłatne pozycjonowanie przez pół roku. Należy określić na wstępie frazy do pozycjonowania, strona zostanie wg nich zoptymalizowana i będzie monitorowana w wyszukiwarce.

Sklep internetowy jako dodatek do witryny utworzonej w kreatorze EntroCMS to ciekawy dodatek, który możemy włączyć za niewielką opłatą. Połączenie www opisującej produkty dostępne w sklepie i sklepu on-line daje najlepsze efekty marketingowe.

Szablony stron

Ładne szablony stron w tym również responsywne, z możliwością dopasowania.

Tworzenie strony

Szybkie tworzenie strony, łatwa wymiana treści, tekstów i zdjęć przez CMS.

Pozycjonowanie

Strony przygotowane do osiągania wysokich pozycji w wyszukiwarkach.

Przykładowe strony

Wielu zadowolonych klientów ze wszystkich branż, zobacz przykłady.

Sukces w internecie

Sukces w internecie wymaga czasu. Podpowiadamy jak zrobić to najszybciej. 

Sklep internetowy

Oferujemy także rozwiązania sklepów internetowych

tel. 696-701-121

Informacje, porady, pomoc

Chcesz poprawić swoją widoczność w internecie?

Służymy pomocą na każdym etapie budowy strony www,
podpowiadamy jak ustawić skutecznie parametry do pozycjonowania w Google.