Menu on-line z dostawą do klienta

Poszukujesz taniej strony www dla cateringu, baru lub restauracji,
z opcją do zamówień on-line ?

Strona www + menu on-line z możliwością zamówienia dostawy do domu lub biura,
w cenie od 107 zł/rok

Oferujemy w standardzie szablony z możliwością zamówień on-line, które łatwo można zmodyfikować do celów zamawiania menu z dostawą do domu lub biura, dań, diet, cateringu. System zamawiania dań na wynos umożliwia w standardowej wersji: utworzenie karty potrawy, posiłku, zawierającej zdjęcia menu, kalendarz rezerwacji, kalendarz dostępności, krótki formularz zamówienia, powiadomienia SMS do klienta i managera zamówień o złożonym zamówieniu cateringowym.

Dodatkową zaletą naszego rozwiązania jest niska cena, którą jest jedynie koszt utrzymania systemu strony do zamówień na serwerze ( 107 zł/rok ) oraz ewentualnie niewielkie koszty modyfikacji w celu personalizacji serwisu pod Państwa potrzeby ( cena w zależności od zakresu ). 

Utwórz bezpłatnie stronę z systemem zamówień ( 7 dni test )
kliknij poniższy przycisk

Strony dla restauracji..

Strony dla restauracji z możliwością zamawiania z dostawą do domu.

Dodatkowe aplikacje do strony www pozwalające zbierać zamówienia i prowadzić sprzedaż oferty gastronomicznej stają się podstawowym elementem marketingu restauracji, baru, etc.

Własne strony www restauracji do niedawna koncentrowały się jedynie na prezentacji wnętrz restauracyjnych, barów, wskazaniu lokalizacji, ofercie organizacji imprez. Z wiadomych względów, ograniczenia i zmiany przyzwyczajeń związanych z wyjściem osobistym, rodzinnym czy biznesowym, na posiłek do restauracji, przesunęły część oferty restauracyjnej do sfery cateringu z dostawą do klienta.

Dzięki temu jest możliwe utrzymanie przynajmniej części stałych klientów.

Tworzymy spersonalizowane dodatki do stron www pozwalające na prowadzenie
zamówień menu restauracyjnego on-line. 

Zapytaj o szczegóły:  tel.696-701-121 lub przez szybki formularz kontaktowy

 

 

Systemy do sprzedaży..

Systemy do sprzedaży cateringu dietetycznego

Mamy także doświadczenie w tworzeniu profesjonalnych systemów do prowadzenia zamówień cateringu dietetycznego. Szereg opcji wyboru, kaloryczność diety, rodzaje diety: wegańskie, wegetariańskie, hashimoto, standard, opce wyboru lokalizacji dostawy ze zróznicowaniem ceny, wybór godziny dostawy, rabaty okazjonane, wybór lokalizacji dostawy, płatności on-line, wyłączenia dni bez rezerwacji, dostępne ilości diet, wyłączenie/właczenie dostaw w weekendy, terminarze dostaw - sprawia, że tego typu systemy są dosyć wymagające w zakresie kalkulacji ceny on-line z uwzględnieniem różnic cenników dań dla pojedynczych lub wielodniowych zamowień.

Zobacz przykład systemu zamówień cateringowych naszej produkcji

https://www.dietaplock.pl