Strony z funkcją rezerwacji on-line

Firmy hotelowe lub generalnie oferujące usługi noclegowe, pensjonaty, domki letniskowe, kwatery, apartamenty, poszukują rozwiązania dla szybkiej obsługi rezerwacji noclegów albo też innych hotelowych usług takich jak rezerwacja sali konferencyjnej. 

Utwórz stronę internetową z funkcją rezerwacji

 

W nowych szablonach darmowych stron EntroCMS oferujemy takie kompletne rozwiązanie, które jest już zaimplementowane do strony www. Nie jest wymagana żadna dodatkowa aplikacja ani wykupienie dodatkowych usług. Strona z systemem rezerwacji on-line może być wygenerowana darmowo w 1 minutę i od razu jest gotowa do realizacji rezerwacji on-line.

Zobacz przykład witryny z kalendarzami rezerwacji obiektów
http://www.kalendarz-rezerwacji.entro.pl

Co zatem oferuje darmowe oprogramowanie szablonu strony www? 

  1. Przegląd rezerwacji ( stan zajętości i wolne terminy )
  2. Formularz do skladania rezerwacji
  3. Automatyczne potwierdzenie rezerwacji na e-mail
  4. Powiadomienia administratora o rezerwacji na e-mail oraz SMS
  5. Konfigurację obiektów do rezerwacji ze strony www
  6. Możliwość ofertowania do rezerwacji przez www imprez terminowych
  7. Łatwy panel administracji rezerwacji on-line

Darmowe ogłoszenia są..

Darmowe ogłoszenia są często wykorzystywane przez oferujących noclegi, kwatery, apartamenty narciarskie, domki letniskowe. W sezonie wakacyjnym lub w czasie ferii zimowych można zaobserwować wzmożenie podaży ofert rezerwacyjnych. Każdy chce sprzedać wszystkie swoje pokoje, łóżka dla letników. Prezentowanie swojej oferty w ramach portali ogłoszeniowych może i jest jakąś strategią jednak działanie długoterminowe, poprzez własne, dobrze opracowane i wypozycjonowane strony www jest rozwiązaniem najbardziej korzystnym.

System do rezerwacji on-line można także wykorzystać do zamówień cateringowych, zamówień menu restauracji, dań barowych oferownych z dostawą do domu klienta lub do biura. 

Czas poświęcony na opisanie swojego obiektu, konfiguracja kalendarza rezerwacji, jest podobny jak przygotowanie pojedynczego ogłoszenia z ofertą noclegowo-wakacyjną. Ale już efekt jednorazowej prezentacji ogłoszenia w zalewie innych ofert nie może się równać z profesjonalną prezentacją www, która ma własny, niezmienny adres domeny, do której można się odwołać poprzez portale społecznościowe FB i TT, na której wreszcie można błyskawicznie zmieniać ofertę i komunikować się z klientami.

Strony z systemem..

Strony z systemem rezerwacji pozycjonują się dużo lepiej niż tylko strony opisowe. Uruchomienie systemu automatycznych potwierdzeń przyjęcia rezerwacji oraz natychmiastowa reakcja, automatyczne wysłanie informacji na e-mail klienta o zasadach rezerwacji obiektu, znacząco uwiarygadnia wynajmującego i wskazuje na dobre, profesjonalne podejście do świadczonych usług.

Zarządzanie rezerwacjami przez CMS

Przykładowe strony www zawierające system rezerwacji EntroBOOK

http://www.ukskusy.waw.pl 
Strona zawiera system zgłoszeń rezerwacyjnych na obozy sportowe.

http://www.kalendarz-rezerwacji.entro.pl