Wybrane przykłady seo www

Strona WWW: http://www.dermmatch.pl

Frazy do pozycjonowania ujęte w optymalizacji:

zagęszczanie włosów, kosmetyki do zagęszczania fryzury, kosmetyki na łysienie, kosmetyk na łysienie

Opis witryny (sklep):

Sklep internetowy z renomowanymi i sprawdzonymi kosmetykami do stylizacji i modelowania przerzedzonych włosów. Sklep oferuje w sprzedaży internetowej markowe środki, kosmetyki pomagające maskować łysiejące miejsca na fryzurach kobiet i mężczyzn. Kosmetyki służą również do maskowania siwiejących włosów i koloryzacji połaczonej z pogrubianiem włosa.

 

Strona WWW: http://www.izolacjepianka.pl

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji strony www:

docieplenia dachów Warszawa, docieplenia elewacji, ocieplenia dachów pianką pur

Opis strony:

Nowoczesne metody wykonania izolacji dociepleniowej pianką PUR zaprezentowane na kartach strony www. Firma IZOPRO wykonuje docieplenia dachów, izolacje poddaszy, szybkie docieplenia hal magazynowych, izolacje termiczne budynków przechowalni. Dodatkowo metodą natrysku pianki poliuretanowej dokonuje izolacji fundamentów. Promocja działalności remontowo-budowlanej na terenie całej Polski a szczególnie docieplenia Warszawa, ocieplenia Łódź, Poznań, Kielce, Płock.

 

Mikrostrona wpis w katalogu: http://www.infosplit.eu/220_ocieplenie_pianka_pur.html

Opis mikrostrony:

Przykład realizacji promocji treści i istnienia strony w katalogu stron, opis podstawowych usług i udogodnień oferowanych przez firmę budowlaną o specjalizacji dociepleń. Wstawione w mikrostronę zdjęcia oraz chmura tagów wskazują główny kierunek serwisownych usług.

 

Strona WWW: http://www.laweta-rzeszow.entro.pl

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji strony www:

pomoc drogowa, holowanie, laweta

Opis strony:

Nowa strona  dla warsztatu mechanicznego, serwisu samochodowego specjalizujacego się w wymianie opon z warsztatami na terenie Rzeszowa. Firma rozszerzyła działalność o usługi pomocy drogowej, holowania, usług przewozu lawetą. Pomoc na drodze w razie stłuczki, wypadku, uszkodzenia opon, braku paliwa, uruchamianie pojazdów z rozladowanym akumulatorem, transport samochodów na lawecie. 

 

Strona WWW: http://www.balustrady.entro.pl

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji strony:

balustrada balkonowa , balustrady, 

SEO case study:

Strona www utworzona w naszym generatorze stron internetowych, zarządzana bezpośrednio przez własciciela firmy ślusarskiej. Warsztat ślusarski z Lublina prowadzi produkcję i montaż balustrad i ogrodzeń wszelkich typów. Wyroby balustradowe i ogrodzeniowe: moduły ogrodzeniowe, moduły , porecze, pochwyty, bariery są zarówno produkowane w firmie jak i zakupywane jako systemowe wg. projektu balustrady lub zagrodzenia. Firma kierowana przez mistrza ślusarskiego prowani równiez montaż balustrad na terenie Lublina i woj. lubelskiego. 

 

 

Strona WWW: http://www.eternit.entro.pl

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji darmowej strony:

usuwanie azbestu Warszawa, demontaż eternitu Łódź, eternit Poznań, 

SEO case study:

Oprócz budowy nowych dachów firma dekarska RB Z-ROSIEK prowadzi usługi usuwania eterenitu z dachów na terenie całego kraju. Profesjonalne i bezpieczne usuwanie azbestowych komponentow budynku jest obwarowane przepisami o usuwaniu substancji niebezpiecznych i nakazane jako obowiazkowe do 2030 roku. Da demontaż eterenitu mozna uzyskać dotacje od właściwego urzędu gminy. 

 

 

Strona WWW: http://www.dekreteka.pl

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji darmowej strony:

usługi ksiegowe Poznań, ksiegowa KPIR Poznań, 

SEO case study:

Prowadzenie ksiegowości w małej firmie jest czesto wykonywane bezposrednio przez właściciela firmy ale równie często zlecone do prowadzenia księgowej lub do zewnętrznego biura rachunkowego. Pomyłki w księgach rachunkowych moga być zakwestionowane przez audytora i brzemienne w skutki finansowe. Zatem prowadzenie KPIR warto powierzyć profesjonalnemu biuru rachunkowemu, które weźmie odpowiedzialność za prawidłowe prowadzenie rachunkowości w małej firmie. Biuro DEKRET z Poznania oferuje usługi księgowe.  

 

Strona WWW: http://www.sklep.hurtowniaroma.pl

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji darmowej strony:

koronki ślubne, tkaniny ślubne Katowice, 

SEO case study:

Koronki, haftowane aplikacje, muśliny, tiule welonowe, szyfony, satyna - juz same te piękne nazwy mają przyciągające brzmienia. Hurtownia RO-MA tkanin ślubnych promuje swoją internetową prezentację do zamawiania towarów on-line. Koronki ślubne są zaprezentowane na dobrze wykonanych zdjęciach oraz bardzo szczegółowo opisane. Aplikacje ślubne i koronki do sukni ślubnych można bardzo szybko i wygodnie zamówić on-line i zostaną one ekspresowo dostarczone do klienta. Zakłady krawieckie wytwarzające suknie ślubne i komunijne zyskały teraz nowego dostawcę materiałów ślubnych.   

 

 

Strona WWW: http://www.kasacja.ikompas24.pl

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji darmowej strony:

kasacja auta Poznań, złomowanie aut Poznan

SEO case study:

Klient - skup aut, oferuje na terenie Wielkopolski usługi utylizacji złomu w tym demontaż utylizacyjny aut. Firma jak wiele podobnych powstała w wyniku oddziaływania ustawy dotyczącej zagospodarowania odpadków i regulującej zasady złomowania i niszczenia pojazdów. Kasacja odbywa się z zachowaniem ekologicznych norm przy czym odzyskiwane są płyny, olej silnikowy, pozostałosci paliwa, guma z opon, szkło, tworzywa sztuczne, złom stalowy i stopowy, sprawne części. Za auto oddane do złomowania klient otrzymuje wynagrodzenie adekwatnie do wagi pojazdu oraz jego stanu technicznego.   

 

Strona WWW: http://www.stolmarstolarstwo.entro.pl

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji darmowej strony:

Swarzędz tarasy drewniane, schody drewniane Poznań, drzwi lite Leszno

SEO case study:

Piękne, klasyczne wnętrza domów i biur odznaczaja się wyposażeniem z litego drewna, wystrojem ścian i stropów z dębu, jesiona, modrzewia. Drzwi i schody ze szlachetnego drewna to domena naszego kolejnego klienta z Poznania, który prowadzi tradycyjny zakład stolarski. Pomimo zalewu tańszych półproduktów, gotowych elementów na schody, tarasy drewniane możliwych do kupienia w hipermarketach, wyroby stolarskie wytwarzane przez p. Stanisława są chętnie nabywane przez bardziej wymagajacych klientów. Schody, wiaty, pergole czy drzwi wejściowe wykonane z prawdziwego litego drewna, tradycyjnymi rzemieślniczymi metodami są dużo trwalsze w użytkowaniu i mają duszę.

 

Strona WWW: http://www.tworus.pl

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji i pozycjonowania:

leczenie żylaków, klejenie żylaków, chirurgia naczyniowa

SEO case study:

Rozwiązywanie problemów zdrowotnych pacjentów, którzy chorują na żylaki, zwężenia światła żył, to domena chirurga naczyniowego dr. n med R. Tworusa. Prezentacja internetowa, strona www przedstawia zakres oferty chirurga: skleroterapię, zabiegi VENEFIT i CLARIVEIN leczenie żylaków, leczenie tętnic szyjnych, postępowanie w chorobach żył, niedokrwieniu kończyn, zwężeniu tetnic szyjnych, tętniakach aorty. 

 

Strona WWW: http://www.autogaz.entro.pl

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji i pozycjonowania:

autogaz Proszowice

SEO case study:

Doświadczony wykonawca instalacji gazowych w samochodach w zakresie montażu instalacji, naprawy, demontażu. Serwis naprawy pojazdów w nieodległych od Krakowa Proszowicach. Instalacje LPG Proszowice oferowane przez AUTO-GAZ są najlepszych marek dostepnych na polskim rynku. Po zamontowaniu klienci otrzymuja stosowny certyfikat techniczny na zamontowaną instalację oraz 3 lub 5- cio letnią gwarancję.

 

Strona WWW: http://www.balustradybalkonowe.entro.pl

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji i pozycjonowania:

barierki i poręcze Rybnik

SEO case study:

Producent balustrad wszelkich typów, balustrad balkonowych, balustrad tarasowych, poreczy przy schodach, modułowych, poręczy wykonanych z drewna lub metalu. Firma wykonuje balustrady na zamówienie według wymiarów przeznaczone do samodzielnego montażu przez instalatorów. Dodatkowo w INOX STAL można zamówić montaż balustrad na terenie województwa śląskiego: Rybnik, Katowice, Chorzów. Firma ta specjalizuje się w balustradach balkonowych, balustradach francuskich z metalu. Na stronie internetowej w ładnym szablonie graficznym zaprezentowane są wszystkie typy i można zobaczyć tam na zdjęciach dokładne wizerunki balustrady, barierki i poręcze wraz z określeniem typologi wzorów oraz kolorystyki.

 

Strona WWW: http://www.auto-elektryk.waw.pl

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji i pozycjonowania:

alternatory naprawa Warszawa

SEO case study:

Zakład Mechaniki Samochodowej specjalizujacy się w reperacjach instalacji elektrycznych a w szczególności naprawach alternatorów i rozruszników samochodowych. Ten autoelektryk doprowadzi każde unieruchomione elektrycznie auto do stanu żywotności. Wykonuje również przeglady serwisowe instalacji elektrycznych oraz przeróbki świateł w samochodach amerykańskich z dostosowaniem ich do wymogów homologacyjnych polskich. Aktualnie strona utworzona w generatorze EntroCMS jest w drugiej dziesiątce wyników wyszukiwania. 

 

Strona WWW: http://realizacjebudowlane.com/odsniezanie_dachow-5-p-2.html

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji i pozycjonowania:

usuwanie śniegu z dachów Warszawa

SEO case study:

Przegladając aktualne prognozy pogody na styczeń, w Warszawie pod koniec miesiąca należy spodziewać się intensywnych opadów śniegu. Nasz klient, którym jest firma dekarska zajmująca się kompleksowo dachami, zarówno w lecie jak i zimie oferuje odśnieżanie połaci dachowych. Pozycjonowana jest podstrona serwisu, która dosyć znacznie odbiega treścią, charaktrem treści od typowych prac kojarzonych z dekarzami.  Jednak ochrona dachów przed nadmiernym obciążeniem przez śnieg i lód jak najbardziej wchodzi w zestaw usług dekarskich. 

 

Strona WWW: http://www.choinki.entro.pl

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji i pozycjonowania:

choinki sprzedaż Warszawa, tanio choinki Warszawa

SEO case study:

Ocieplenie klimatu nie spowodowało jednak przesunięcia lub porzucenia zwyczajów zwiazanych z Bozym Narodzeniem. Dekoracja drzewka, choinki jest nieodłacznym rytuałem przygotowania świąt, a prezenty znajdowane pod choinką dopełniają radość. Sprzedaż choinek w Warszawie wspierana jest przez naszego klienta poprzez promocje informacyjnej strony www w wyszukiwarkach. Strona sezonowo jest wypozycjonowana na wspomniane frazy co pozwala na pozyckanie klientów w tym tak krótkim czasie sprzedaży.

 

Strona WWW: http://www.autoelektryk.entro.pl

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji i pozycjonowania:

alternatory wymiana Poznań, naprawa rozruszników Poznań

SEO case study: 

Jednoosobowy serwis samochodowy z Poznania specjalizujący się w naprawach elektrycznych samochodów. Rozpoczynamy kampanię promocyjną tej małej, darmowej strony www. Strona, niemalże wizytówkowa ma za zadanie pozyskanie klientów z problemem unieruchomionego samochodu za posrednictwem wypozycjonowanej reklamy. Uszkodzenia alternatorów lub rozruszników są reperowane u klienta, Firma AUTO-ELEKTRYK prowadzi mobilny serwis samochodowy. Aktualnie strona jest na 20-30 miejscach na oczekiwane frazy i w związku z tym ma bardzo mało odwiedzających. 

 

 

Strona WWW: http://www.kryjowka.eu

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji i pozycjonowania:

restauracja Rzeszów, catering Rzeszów

SEO case study: 

Wielojęzyczna witryna restauracji zlokalizowanej w centrum Rzeszowa z bardzo dobrze dobraną ofertą restauracyjną oraz cateringową. Optymalizacja serwisu polegała na korekcie kodu strony oraz korekcie metaznaczników, tak aby podstawowe frazy przyjęte jako kluczowe w promocji tego serwisu uzyskały przewagę treściową nad mocno rozbudowanym menu restauracji prezentowanym na kartach serwisu. Optymalizacja przeprowadzona dla polskiej wersji językowej. Strona aktualnie posiada PageRank 2 i jest wysoko sklasyfikowana przez wyszukiwarki Google, Yahoo, i Bing. Jesli chodzi o Social Media Popularity serwis odnotowuje 33 oznaczenia w tym spisie przy czym największą wagę stanowia tutaj "shares" i "likes" z Facebook. Po przeprowadzeniu optymalizacji seo oraz w efekcie pozycjonowania strona uzyskała czołowe miejsca w wyszukiwarkach i mocno zwiekszył sie ruch odwiedzających ten restauracyjno-cateringowy serwis www. Po dokonaniu zabiegów związanych z optymalizacja strony, serwis osiagnął miejsca w pierwszej piątce wyników wyszukiwania.    

 

Strona WWW: http://www.grupaprzewozowa.pl

Wybrane przez klienta frazy do optymalizacji i pozycjonowania:

przesyłki kurierskie, kurier paczki

SEO case study: 

Strona internetowa firmy prowadzącej przesyłki pocztowe - usługi kurierskie. Rozpoczynamy optymalizację serwisu przez dostosowanie elementów kodu strony do poprawnej indeksacji w wyszukiwarkach. Strona jest zbudowana w autorskim systemie cms, który umożliwia indywidualne dopasowywanie parametrów dla każdej podstrony osobno. Aktualnie strona znajduje się na niskich pozycjach w wyszukiwarce. Konieczna będzie tutaj również współpraca copywritera w części dotyczącej optymalizacji treści. 

 

Zainwestuj w swoją..

Zainwestuj w swoją firmę!

Pozycjonowanie już od 150 zł/m-c

Twoi Klienci zamawiają towar bądź usługi u konkurencji? 

Możesz odbierać 5 razy więcej telefonów od klientów zamiast zastanawiać się dlaczego znowu dzisiaj klienci mało dzwonią?

Pozycjonowanie strony internetowej to dzisiaj podstawowy element uzyskania przewagi rynkowej.

Wykonujemy pozycjonowanie i optymalizację stron www zarówno dla klientów generatora stron EntroCMS ( te bezpłatnie przez pierwsze pół roku ) jak również dla klientów firmowych z miast: Warszawa, Poznań, Katowice, Kraków, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Tarnów, Kielce