Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron (ang. Search engine optimization – SEO) jest najskuteczniejszą techniką reklamy w Internecie. Dobre wypozycjonowanie strony umożliwia jej szybkie odnalezienie przez klientów, w katalogach i wyszukiwarkach stron, takich jak np.Google. 

Uwaga! Pozycjonowanie gratis przez 3 miesiące dla wszystkich domen

pozycjonowanie w Google SEO
Utwórz swój darmowy profil na EntroSEO

Skorzystaj z bazy wiedzy o skutecznym pozycjonowaniu

 

Według statystyk - 90% polskich internautów korzysta z wyszukiwarek: Google, Bing i Onet. Najlepiej więc jest się skupić na tych trzech wyszukiwarkach, a w szczególności na Google - z której korzysta aż 95% użytkowników. (dane z 16.11.2013)

Zdarza się tak, że strona jest bardzo wartościowa i funkcjonalna lecz niewiele osób wie o jej istnieniu ponieważ nie jest wypozycjonowana.

Darmowe pozycjonowanie ( przez 6 miesięcy ) dotyczy tylko stron w systemie EntroCMS.

  1. Strona www musi być w pełni uaktywniona w EntroCMS
  2. Przed ropoczęciem pozycjonowania konieczne jest ustalenie fraz do pozycjonowania.
  3. Rozpoczęcie prac nad pozycją strony w wyszukiwarce jest potwierdzone przez entro.pl w formie listu e-mail
  4. Wykonawca może odmówić przyjęcia strony do pracy nad pozycją w wyszukiwarce 

Tylko systematyczna praca i kontrola wyników daje w tym przypadku oczekiwane rezultaty, w postaci zapytań od klientów z Internetu. Uzyskanie czołowej pozycji w wyszukiwarce spowoduje skierowanie wielu zapytań od klientów. Wystarczy więc dopasować ofertę tak, aby towar się sprzedawał oraz dobrze prowadzić proces sprzedaży.

Jednym z niezbędnych..

Jednym z niezbędnych warunków, żeby nasza (nawet darmowa strona www) zdobyła oczekiwaną popularność, jest optymalizacja kodu strony oraz optymalizacja jej treści. Idąc dalej tropem porównań i przykładów – prawda, że o wiele lepiej rozmawia się nam z osobami, które mówią klarownie i na temat?

Metaznaczniki kodu, nazywane również metatagami, zawierają szerg ułożonych odpowiednio informacji o zawartości strony www oraz technologii jej wykonania. Znaczniki te są rejestrowane przez wyszukiwarki internetowe, i na podstawie złożonych algorytmów otrzymują ściśle określone miejsce w wynikach wyszukiwania.

Strony, których nie da się skutecznie pozycjonować

Jesli Twoja strona ma nieodpowiednią budowę kodową, zawiera krytyczne błędy programistyczne, jest wykonana w technologii flash, to może bardzo utrudnić dobre wypozycjonowanie strony. Często zdarza się, że strony www, które klienci zlecają nam do pozycjonowania oprócz wspomnianych defektów mają nieodpowiednie teksty, treści nieadekwatnie do oczekiwanych dobrych wyników wyszukiwania. W procesie naprawy i optymalizacji strony internetowej korygujemy w miarę możliwości wszystkie powyższe ograniczenia.

Jeśli Twojej strony nie ma w wynikach wyszukiwania, masz trudności z pozycjonowaniem serwisu, dobrym rozwiązniem jest utworzenie darmowej strony jako kolejnego serwisu www. Masz zapewnioną profesjonalny serwis pozycjonerski przez 6 miesięcy gratis! Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji. Zapraszamy.