Szablony

Do wygenerowanych darmowo w naszym systemie (EntroCMS) stron www oferujemy bezpłatnie estetyczne i funkcjonalne szablony stron. Są to rozwiązania graficzne, które umożliwiają publikację praktycznie wszystkich rodzajów działalności. Zmiana szablonu jest najprostsza z możliwych, dokonuje sie jej przez wybranie odpowiedniej grafiki w zakładce szablony graficzne panelu administracji i ... Państwa strona ma już inny wygląd. 

Szablony do wygenerowanych stron różnią się funkcjonalnością. Są mniej lub bardziej zaawansowane. Standardowo, w zakresie struktury każdego wygenerowanego serwisu dostępne jest dwupoziomowe menu co umożliwia zbudowanie bardziej zaawansowanych publikacji. Na zamówienie możliwa jest modyfikacja, rozszerzenie do trzypoziomowego menu. Również w wersji standardowej szablonów oprócz różnych odmian kolorystyki i wzorów administrator może opatrzyć swoją stronę w oryginalną winietę graficzną. W nowszych szablonach możliwa jest animacja winiet w postaci efektownych slajdów zawierających animowane banery ze sloganami reklamowymi lub opisami. Slajdy w winiecie graficznej można przypisywać do każdej podstrony osobno zaznaczając odpowiednio opcje wyboru przypisania w panelu administracji CMS..

Przy pomocy naszych szablonów można dopasować wizerunek serwisu do rodzaju prowadzonej działalności. Jesli zachodzi potrzeba dokonujemy na życzenie klienta małych zmian w grafice strony oraz wprowadzamy dodatkowe elementy takie jak np. wtyczki społecznościowe, aplikacje formularzy kontaktowych, animacje czy mapki dojazdu.

Poniżej prezentujemy kilka wybranych rodzajów szablonów graficznych.

 

Darmowe szablony, aktualnie dostępne w EntroCMS

Darmowe szablony www..

Darmowe szablony www :

  • z możliwością personalizacji
  • kilka typów w ramach jednego szablonu
  • z implementacją animowanych slajdów
  • tworzenie strony bez znajomości html
  • łatwa wymiana szablonu przez jedno kliknięcie